- 10%

829,00  749,00 

Braun IS3132WH CareStyle 3

Poszukujesz skutecznego i wyróżniającego się urządzenia do prasowania? Generator pary Braun IS3132WH CareStyle 3 spełni Twoje oczekiwania. Jest on praktyczny, łatwy w obsłudze i skuteczny. Moc 2400 W jest wystarczająca, aby zapewnić solidną ilość pary i stabilne podgrzewanie stopy podczas codziennego użytku. Wyrzut pary wynosi 125 g/min w trybie ciągłym lub aż 480 g/min w trybie ekstra, na szczególnie ciężkie zagniecenia. Ciśnienie to 7.5 bar.

Braun IS3132WH stacja pary

Braun CareStyle 3 IS 3132WH to model, który posiada 3 tryby prasowania – uniwersalny, TURBO i ECO. Tryb uniwersalny, czyli iCare, samodzielnie ustawia poziom temperatury i pary dla każdego rodzaju tkanin. TURBO ma zwiększoną ilość pary i najlepiej wygładza nawet grube materiały, dodatkowo eliminując do 99,9% bakterii. Tryb ostatni, ECO, jest przeznaczony do delikatnych materiałów, które nie muszą być mocno zwilżane do skutecznego rozprasowania. Stopa w generatorze pary Braun IS3132 CareStyle 3 to popularna EloxalPlus FreeGlide 3D. Jej brzegi i tył zostały zaokrąglone na kształt deski snowboardowej. Umożliwia to łatwe prowadzenie, nawet po szorstkich materiałach. Ze względu na wysoką wytrzymałość i odporność na zarysowania możesz bezpiecznie sunąć nią przy suwakach i guzikach. Otwory parowe różnej wielkości rozmieszczone na całej powierzchni stopy pomaga skutecznie zwilżać tkaniny. Zbiornik na wodę ma pojemność 2l. To najwyższa pojemność spośród stacji do prasowania różnych producentów. Łatwo go odłączyć i wygodnie uzupełnić poziom wody bezpośrednio z kranu. Jeśli chodzi o odkamienianie wody która jest wlewana do zbiornika, to o jej filtrowanie dla system Fast Clean. Cały proces usuwania kamienia trwa raptem minutę i powinien być wykonywany regularnie aby zachować dobry stan urządzenia.

Braun IS3132WH stacja parowa

Zgrabny, kompaktowy kształt jaki ma generator pary Braun IS3132WH sprawia, że urządzenie będzie można łatwo przechowywać jak i wygodnie postawić na desce do prasowania. Przewód elektryczny ma długość 1.8 m i można go wygodnie włożyć do dedykowanego schowka, aby się nie plątał. Opcja „auto off”, czyli popularnego strażaka zapewni Ci bezpieczeństwo jeżeli coś odwróci Twoją uwagę i przez dłuższy moment ni będziesz korzystać ze stacji pary.

Specyfikacja: Braun CareStyle 3 IS3132WH

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

480 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280541