599,00 

Generator pary Braun Carestyle Compact IS2143 BL

Wysokie ciśnienie sprawia, że para całkowicie przenika przez tkaninę. A tkanina zwilżona jest łatwiejsza do wyprasowania. Dlatego generator pary Braun IS2143 BL CareStyle Compact wytwarza ciśnienie aż 6 bar. To wystarczy, aby wtłoczyć parę nawet w najgrubsze tkaniny. Ilość wytwarzanej pary w trybie podstawowym to 125 g/min, a w trybie dodatkowego wyrzutu – 420 g/min. Wartości te znajdują się powyżej średniej porównując do wszystkich urządzeń dostępnych na rynku.

Braun IS 2143 BL generator pary

Biorąc pod uwagę preferencje użytkowników urządzeń do prasowania wg Braun, producent wyposażył ten model w inteligentną technologię iCare. iCare automatycznie ustawia bezpieczną dla prasowanej tkaniny temperaturę, optymalną nawet do tkanin cienkich i delikatnych. Nie musisz sortować ubrań przed prasowaniem ani czekać na nagrzanie lub schłodzenie stopy prasując różne materiały. Tryb jednego ustawienia temperatury chroni także ubrania przez przypadkowym przypaleniem. Stacja pary Braun IS2143 CareStyle Compact wyróżnia się stopą EloxalPlus FreeGlide 3D. Tył stopy został zaokrąglony i wygięty na kształt deski snowboardowej. Pozwala to na wykonywanie ruchów do tyłu i przodu oraz obroty 360° po każdym materiale. Możesz łatwo wyprasować zagniecenia przy suwakach, kieszeniach oraz guzikach, bez obawy o zaciągnięcie się materiału i spowodowanie kolejnych zagnieceń. Dzięki temu prasowanie jest szybkie jak i znacznie efektywniejsze. System Easy CalcClean chroni IS2143 przed osadzeniem się kamienia w jej wnętrzu, przez co zapewnia długotrwałe działanie. W komplecie z urządzeniem znajduje się pojemnik czyszczący, dzięki któremu usuniesz kamień. Ulepszona seria CareStyle Compact to też większy, ale nadal wygodny pojemnik na wodę. 1,5 litra wody wystarczy, by wyprasować znaczną porcję ubrań. Urządzenie nie wymaga stosowania filtrów antywapiennych ani filtrowanie wody kranowej.

Braun SI2143

Innowacyjny, pionowy kształt IS2143 zajmuje bardzo mało miejsca podczas prasowania jak i przechowywania – jego podstawa jest mniejsza niż kartka papieru w formacje A4. Specjalna klamra na kabel również ułatwia przechowywanie i zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ zwinięty kabel nie plącze się niepotrzebnie. Dzięki temu urządzenie zmieści się nawet niewielkiej szafce lub szufladzie. Długi przewód elektryczny oraz przewód parowy dają duży zasięg ruchów w czasie prasowania.

Specyfikacja: Braun IS 2143 BL CareStyle Compact

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

420 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280602