991,00 

Generator pary Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 VI

Generator pary Braun IS7266 to świetna propozycja niemieckiego producenta, którą warto rozważyć decydując się na zakup zaawansowanego urządzenia do prasowania. Solidne dane techniczne są gwarancją sukcesu i efektywnego dbania o wszystkiego rodzaju materiały. Ciśnienie 8 barów i wyrzut pary 190 g/min lub nawet 600g/min przewyższają niejedno klasyczne żelazko parowe oraz umożliwiają w mgnieniu oka rozprawić się z każdym zagnieceniem. Prasowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Braun IS7266 stopa

Generator pary Braun IS7266 jest naładowany nowoczesnymi technologiami. Funkcja iMode ułatwia ustawienie parametrów urządzenia. Teraz możesz sterować urządzeniem za pomocą przycisków w rączce stopy i nie musisz schylać się do stacji bazowej, aby ustawić optymalny tryb prasowania. iCare oznacza jedną, uśrednioną i pasującą do każdej tkaniny temperaturę stopy. Już nie przypalisz żadnego ubrania!

Braun IS7266 prasowanie

Tryb Turbo i ECO odpowiednio przyspieszają prasowanie lub dbają o Stopa została zaprojektowana tak, aby maksymalizowała Twój komfort. Charakterystyczny otwarty uchwyt rękojeści tworzy optymalny dla nadgarstka kąt ułożenia, który zmniejsza ryzyko jego nadwyrężenia długich sesji prasowania. Antypoślizgowa warstwa SoftGrip na rączce sprawia, że uchwyt nie wyślizguje się z dłoni. Stopa z eloxalu zapewnia płynny ślizg po tkaninach.

Specyfikacja: Braun CareStyle 7 IS7266 VI

Marka:

Braun

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

160 g/min

Para dodatkowa:

550 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098002372