969,99 

Generator pary Bosch ProHygenic Serie 8 TDS8080

Dzięki generatorowi pary Bosch TDS 8080 poczujesz komfort i różnicę w prasowaniu już od pierwszego użycia. To trafny zakup jeśli dużo prasujesz, masz małe dzieci w domu bądź lubisz nienagannie wyglądać każdego dnia i prasujesz nawet jeansy. Bosch TDS8080 z ciśnieniem 7,5 bara i wyrzutem pary do 120 gr/min jest dobrym rozwiązaniem jeśli cenisz sobie komfort i wygodę. Dzięki stacji wyprasujesz też ubrania w pionie, korzystając z ekstra silnego wyrzutu pary do 550 gram.

Bosch TDS8080 generator pary stopa

Stacja pary Bosch TDS8080 ułatwia prasowanie pod każdym możliwym względem. Prasujesz wełniane sweterki? Włącz program na wełnę i miej pewność, że mniejszy strumień pary pozwala skutecznie prasować, oszczędzając przy okazji i prąd i wodę. Masz w koszu mieszane pranie? Przełącz na opcję i – Temp – urządzenie samo dopasuje temperaturę do każdej tkaniny. Potrzebujesz mieć pewność, że ubrania są sterylne? Do dyspozycji masz świetny program – Hygiene. Po jego zastosowaniu po 99,9% bakterii nie zostanie ani śladu.

Bosch TDS8080 stacja pary temperatura

Zwróć uwagę na niezawodną i świetnie przygotowaną do prasowania stopę CeraniumGlisee Pro. Dzięki niej stopa dobrze i gładko prowadzi się po każdej tkaninie. Dodatkowo jest odporna na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Zlokalizowane również na górnej części stopy otwory parowe czuwają by strumień pary dotarł również do tych trudno dostępnych miejsc.

Niepodważalnym atutem Bosch TDS8080 jest pojemny zbiornik na wodę – 1.8l. Wystarczy, że przed prasowaniem całkowicie napełnisz go bieżącą wodą, by zapewnić sobie dwie godziny prasowania bez potrzeby jej dolewania. Inteligentny system antykamienny Calc n Clean poinformuje Cię kiedy konieczne będzie usunięcie zgromadzonego kamienia, by utrzymać w dobrym stanie stopę jak i całe wnętrze urządzenia.

Model Bosch TDS 8080 posiada również Secure Lock System – dzięki czemu łatwo i pewnie przeniesiesz stację w dowolne miejsce. Specjalna blokada ułatwia przenoszenie całego generatora trzymając tylko uchwyt jego stopy. Bosch troszczy się również o Twoje bezpieczeństwo. Jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenie z prądu podczas rozmowy z przyjaciółką czy śpiesząc się do pracy – możesz być spokojna, ponieważ po kilku minutach bezruchu zadziała automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, nie dopuszczając do przykrych niespodzianek.

Specyfikacja: Bosch TDS8080 Serie 8 ProHygenic

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

550 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242005032310