799,99 

Generator pary Bosch Serie 6 ProHygenic TDS6580

Duża siła pary to rewelacyjny sposób na lekką pracę, ale i świetne efekty. Generator pary Bosch TDS 6580 zapewni Ci fenomenalne warunki do prasowania – ciągły strumień pary do 120 gram na minutę wytwarzanej pod ciśnieniem 6,7 bara. Idealnie rozluźni włókna i sprawi, że błyskawicznie poddadzą się stopie żelazka. W trudniejszych przypadkach wspomoże Cię ekstra wyrzut pary o sile aż do 470 gram. Wszystko gładko wyprasujesz i to szybciej niż kiedykolwiek!

Bosch TDS6580 generator pary stopa

Stacja pary Bosch TDS 6580 to bardzo intuitywne urządzenie. Nie chcesz tracić czasu na regulację temperatury? Nie musisz – skorzystaj z i –TEMP i pozwól by urządzenie samo dopasowało poziom ciepła do prasowanej tkaniny. Zależy Ci na sterylności i bezwzględnej czystości? Masz opcję Hygiene. Dzięki niej pozbędziesz się do 99,9% bakterii z prasowanej pościeli, śpioszków czy bielizny. Model ten zapewni Ci ponadto prasowanie w pionie i gwarancję bezpieczeństwa – bez przypaleń i przywierań.

Bosch TDS6580 generator pary temperatura

Prasowanie dodatkowo ułatwi Ci profesjonalna i nowoczesna stopa CeraniumGlisee. Ergonomiczny kształt i optymalne rozlokowanie otworów parowych sprawia że dotrzesz do każdego miejsca i idealnie wyprasujesz każdą tkaninę. Ponadto stopa została poddana wielu restrykcyjnym testom, dzięki czemu zyskujesz pewność że ma ona odpowiedni ślizg i jest odporna na zarysowania.

Bosch TDS6580 wyposażony jest również w przydatny i pojemny zbiornik na wodę. 1,3 litra wody starczy by spokojnie prasować bez przerw na jej uzupełnianie. Jeśli dodatkowo skorzystasz z programu eko oszczędzającego nie tylko prąd ale i wodę, to prasować będziesz tak samo efektywnie, ale dłużej i oszczędniej. Nie musisz się też martwić, że kamień zniszczy sprzęt – program do czyszczenia dba o stopę i wewnętrzne części urządzenia.

Bosch troszczy się również o Twoje bezpieczeństwo, dlatego model TDS 6580 posiada blokadę zabezpieczającą sprzęt przed upadkiem podczas transportu, a także automatyczne wyłączenie gdybyś przypadkiem zostawiła rozgrzaną stopę na desce do prasowania. Przydatna jest też możliwość owinięcia kabla wokół stopy, aby się nie plątał.

Specyfikacja: Bosch TDS6580 Serie 6 ProHygenic

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.7 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

470 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242005122318