Bosch TDS6110 Serie 6 EasyComfort

6.3

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Bosch EasyComfort TDS6110

Prasowanie zdecydowanie zabiera Ci zbyt dużo czasu? Zamień swoje przestarzałe żelazko na nowoczesną stację parową, dzięki której odświeżanie ubrań nie będzie oznaczało całodniowego stania przy desce do prasowania. Co zapewni Ci tak rewelacyjny efekt? Para! Generator pary Bosch TDS6110 wytwarza ciśnienie o mocy 6 bar i ciągły strumień pary do 120g/min. To zapewni rewelacyjne efekty, a jeśli okaże się niewystarczające na większe zagniecenia, to skorzystaj z dodatkowej opcji – ekstra wyrzutu pary do 360 gram/min.

Bosch TDS8080 generator pary stopa

W Twoim koszu z praniem są i delikatne, jedwabne koszule a obok grube jeansy i lniane spodnie? Nic nie szkodzi, nie musisz sortować prania ani za każdym razem przestawiać temperatury. Opcja Easy – Comfort automatycznie dopasuje temperaturę do prasowanego materiału. Możesz prasować podczas oglądania filmu bez ryzyka przypalenia jedwabiu czy wełnianego sweterka zbyt nagrzanym żelazkiem. Stacja pary Bosch TDS6110 ułatwi Ci prasowanie pod każdym względem – możesz prasować też w pionie i zlikwidować do 99,99% bakterii.

Bosch TDS6110 stacja pary stopa

Stopa w Bosch TDS 6110 jest przystosowana do każdego materiału – producent zadbał aby była wytrzymała na zarysowania i jednocześnie odpowiednio śliska. Gładka tafla stopy ułatwi prasowanie oraz jej czyszczenie, dzięki czemu nie będziesz też tracić czasu na utrzymanie jej w dobrej kondycji. Stopa jest dobrze wyprofilowana, co docenisz przy prasowaniu np. kołnierzyków koszul czy marynarek.

Zaletą Bosch TDS6110 zintegrowany ze stacją, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,3l. Takie rozwiązanie sprawia, że sama stopa jest lekka i poręczna, a dodatkowo nie musisz podczas jednego prasowania uzupełniać go kilka razy. W zestawie znajdziesz też specjalny pojemnik, ułatwiający czyszczenie urządzenie ze szkodliwego kamienia. System czyszczenia posiada specjalny timer – będziesz zawsze informowana, kiedy konieczne jest usuwanie kamienia.

Bosch TDS 6110 wyposażony jest również w funkcję EKO – pozwalającą na ekonomiczne funkcjonowanie urządzenia i dobór poziomu pary, tak by przy mniejszych zagnieceniach czy delikatniejszych tkaninach wykorzystywać mniej prądu i wody. Dodatkowym udogodnieniem jest automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa. Jeśli tylko urządzenie przez jakiś czas pozostaje w stanie spoczynku nastąpi automatycznie odłączenie go od prądu.

Specyfikacja: Bosch TDS6110 Serie 6 EasyComfort

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

360 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242005093045