Bosch TDS6030 Serie 6 ProHygenic

6.6

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Bosch ProHygenic Serie 6 TDS6030

Generator pary Bosch TDS6030 stanie się Twoim sprzymierzeńcem podczas każdego prasowania. Nieważne czy musisz się zmierzyć z wielkim koszem prania czy potrzebujesz szybko wyprasować jedną bluzkę przed przyjęciem urodzinowym. Szybko, sprawnie i efektywnie. I nie może być inaczej – czuwa nad tym odpowiednia moc żelazka – ciśnienie 6 bar i silny strumień pary – 120 gr/min. Oszczędzaj czas i poznaj komfortowy sposób na prasowanie. Przy większych zagnieceniach masz dodatkowe wsparcie – ekstra wyrzut pary do 400 gram.

Bosch TDS6030 generator pary stopa

Intuitywność urządzenia przekłada się na Twój bezsprzeczny komfort. Zastosowana technologia iTemp ułatwia prasowanie i wyręcza Cię z problematycznego przestawiania temperatury. Bez segregowania prania – po jeansach możesz od razu prasować jedwab. Niczego nie przypalisz, a generator pary Bosch TDS6030 sam dopasuje temperaturę do rodzaju tkaniny. Urządzenie umożliwia Ci prasowanie w pionie i dba o sterylność Twoich ubrań usuwając z nich aż do 99 % groźnych bakterii.

Bosch TDS6030 generator pary woda

Funkcjonalna stopa ceramiczna lekko się prowadzi po każdym materiale. Otwory parowe, ergonomiczny kształt i śliska nawierzchnia przekładają się na jej wysoką jakość. Dodatkowo stopa jest odporna na zarysowania – jeżeli niechcący przejedziesz nią po guzikach lub metalowym suwaku to jej nie zarysujesz. Dodatkowo, stopa w TDS6030 jest też niezwykle łatwa w czyszczeniu.

Praktyczne rozwiązanie zarówno z uzupełnianiem wody, jak i czyszczeniem urządzenia z nadmiaru kamienia nie tylko poprawia komfort użytkowania, ale zapobiega np. brudzeniu ubrań, podłogi czy rozlewania wody na desce do prasowania. Zbiornik ma pojemność 1,5 litra i przy pełnym zapełnieniu wystarczy na prawie dwie godziny prasowania. Kamień usuniesz szybko za pomocą systemu Calc’nClean Easy, a specjalny timer powiadomi Ciebie kiedy przyjdzie na to czas. Prawda, że prosto i przyjemnie?

Ciesz się zaletami nowoczesnych technologii, między innymi automatyczną regulacją pary, możliwością zostawienia nagrzanej stopy na desce bez ryzyka przypalenia czy blokadą ułatwiającą przenoszenie modelu Bosch TDS6030. Ponadto urządzenie jest również bezpieczne i oszczędne w eksploatacji dzięki automatycznemu wyłącznikowi gdy będzie w bezruchu przez kilka minut.

Specyfikacja: Bosch TDS6030 Serie 6 ProHygenic

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242002964416