845,00 

Generator pary Bosch EasyComfort TDS4050

Ogranicz domowe obowiązki do minimum i wygospodaruj czas dla siebie albo dla rodziny. Z generatorem pary Bosch TDS 4050 Serie 4 jest to jak najbardziej możliwe. Ciśnienie 5,5 bar zapewni Ci miarodajny i silny wyrzut pary. Masz do dyspozycji naprawdę dobry sprzęt z ciągłym strumieniem pary do 120 gram na minutę i dodatkowym wyrzutem pary do 290 gram. Nigdy więcej nie odniesiesz koszul do pralni chemicznej – z powodzeniem doprowadzisz je samodzielnie do idealnego stanu.

Bosch TDS4050 para stopy

Tak intuitywne funkcje jak iTemp skrócą czas prasowania i zapewnią Ci bezpieczne prasowanie nawet bardzo delikatnych tkanin. Nie wiesz, na ile obniżyć temperaturę, by wyprasować jedwab bez przypalenia i przywierania? Nie musisz, iTemp sam dopasuje temperaturę do tkaniny. Koniec z doświadczeniami na najpiękniejszych bluzkach. Tym generatorem wyprasujesz w pionie i zapewnisz pełną higienę wszystkim tkaninom usuwając z nich praktycznie wszystkie bakterie.

Bosch TDS4050 generator pary temperatura

Stopa ceramiczna to bardzo popularne rozwiązanie, które znajdziemy w większości żelazek i urządzeń do prasowania na rynku. Podobnie jest w generatorze pary Bosch TDS 4050. Stopa jest wytrzymała, odporna na przypadkowy kontakt z guzikami, zamkami błyskawicznymi czy metalowymi zatrzaskami. Wiadomo, nie należy jej celo wystawiać na częsty kontakt z tymi elementami odzieży, ale jeżeli się zapomnisz lub rozpędzisz i nie ominiesz guzików, to nic się nie stanie. Stopa pozostanie nienaruszona.

Docenisz również praktyczny system usuwania kamienia. Nie poświęcisz temu więcej niż kilkanaście sekund za pomocą dedykowanego pojemnika. Urządzenie znów będzie czyste i funkcjonalne. Łatwo napełnisz również zbiornik na wodę który nie jest wyjmowany, ale posiada szeroki otwór wlewowy. 1,3 litra zagwarantuje Ci ponad dwie godziny prasowania. Nawet na pełny kosz prania w dużej rodzinie, z powodzeniem wystarczy!

Odkryj przydatne funkcje jak automatyczne wyłączanie albo blokadę na czas przenoszenia – zapewniając sobie pełne bezpieczeństwo podczas transportowania sprzętu. Model Bosch TDS4050 posiada jeszcze tryb Eko – dzięki czemu użyjesz mniejszego strumienia pary, do delikatniejszych tkanin – oszczędzając przy tym energię i Twoje pieniądze.

Specyfikacja: Bosch TDS4050 Serie 4 EasyComfort

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

290 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242005060535