599,99 

Generator pary Bosch EasyComfort TDS 4040

Generator pary Bosch TDS 4040 Serie 4 EasyComfort zdecydowanie ułatwi i przyspieszy zabieg prasowania. Masz dużą rodzinę, często nosisz garsonki, bądź nie wyobrażasz sobie spania w niewyprasowanej pościeli? Tak dobre parametry techniczne – ciśnienie 5,5 bar i ciągły strumień pary do 120 gram na minutę wyręczą Cię w tym zadaniu. Natomiast do zadań specjalnych i grubszych tkanin masz dodatkowy wyrzut pary do 290 gram.

Bosch TDS4040 generator pary stopa

Stacja pary Bosch TDS4040 zapewni Ci komfort pod każdym względem. Nie znajdziesz tam pokrętła z temperaturą, ponieważ go zwyczajnie nie potrzebujesz. Temperaturę sprzęt dopasuje samodzielnie – prasuj jeansy na przemian z kaszmirem – bez ryzyka przypalenia, nabłyszczenia czy przywierania. Jeśli szybko potrzebujesz wyprasować koszulę, bądź ułatwić sobie prasowanie firan – to z pomocą przychodzi prasowanie w pionie! Niezastąpiona i rewelacyjna opcja nowoczesnej Pani Domu.

Bosch TDS4040 generator pary temperatura

Stopa jest ceramiczna i mimo że nie wykazuje najlepszego ślizgu na świecie, to i tak zapewni zadowolenie z jej użycia. Wytrzymała i odporna na delikatne zarysowania np. od suwaka czy guzików, chociaż i tak warto być na nie uważnym. Wyposażona w system otworów parowych nawet na czubku stopy, dociera nawet w te trudniej dostępne miejsca radząc sobie zwyczajnie z każdym zagnieceniem.

Calc’nClean Easy zabezpieczy urządzenie przed nadmiarem kamienia. Jak to zrobić? Efektywny system odkamieniania generatora polega na użyciu dedykowanego pojemnika. Dzięki temu TDS 4040 będzie funkcjonował przez wiele lat, a wyrzut pary będzie za każdym razem odpowiednio mocny. Wygodę zapewni Ci również duży zbiornik na wodę – 1,3 litra. Wystarczy na ponad godzinę prasowania. Poziom wody możesz kontrolować na dwa sposoby – przez przezroczysty zbiornik i diody powiadomień. Wodę uzupełnisz nawet w trakcie prasowania.

Model Bosch TDS4040 jest bezpieczny również po skończonym prasowaniu. Nawet, jeśli zapomnisz go odłączyć, po pewnym czasie przestanie działać automatycznie. Bezpiecznie przetransportujesz go również w inne miejsce. Specjalna blokada dobrze zamocuje stopę u podstawy – bez ryzyka upadku czy poparzenia się gorącą jeszcze stopą.

Specyfikacja: Bosch TDS4040 Serie 4 EasyComfort

Marka:

Bosch

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

290 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

4242005060528