299,00 

Generator pary Blaupunkt SSP701

Prasowanie odzieży przeważnie nie należy do ulubionych prac domowych, dlatego warto zaopatrzyć się w niezawodny i pomocny sprzęt, który ułatwi nam tą czynność. Generator pary SSP701 jest dobry przykładem na to, jak w niewielkim przedmiocie można umieścić wielką moc pary. Jej wyrzut o sile 135 g/min głęboko penetruje tkaniny, by działając na nie ciepłem stopy rozprostować je i utrwalić ich nowy, zadbany wygląd. Moc 3200 Watt dba szybkie nagrzanie i o stabilne, równomierne podtrzymywanie ciepła.

Blaupunkt SSP701 para

Stacja Blaupunkt SSP701 generuje parę wodną w wysokociśnieniowym bojlerze. Z niego jest transportowana przez przewód parowy do stopy, a stamtąd pod ciśnieniem 5,5 bara jest wyrzucana na pogniecione włókna tkanin, szybko nadając im pożądany kształt. Omawiany model daje do dyspozycji dwa zakresy regulacji pary oraz automatyczny dobór temperatury stopy. Korzystanie z tych funkcji jest niezwykle łatwe i odbywa się za pomocą panelu elektronicznego na rękojeści żelazka oraz panelu na stacji bazowej.

Blaupunkt SSP701 prasowanie

Generator pary Blaupunkt SSP7701 posiada ceramiczną stopę, ponieważ to właśnie ten materiał najlepiej sprawdza się w urządzeniach których elementy często poddawane są wysokim temperaturom. Co więcej, umożliwia ona płynne przesuwanie stopy po materiałach, podnosząc komfort i zwiększając prędkość prasowania. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,5 l oraz możliwość dolewania jej w trakcie prasowania. Taka pojemność zapewnia długi czas nieprzerwanej pracy.

Specyfikacja: Blaupunkt SSP701

Marka:

Blaupunkt

Moc:

3200 W

Ciśnienie:

5.5 bar

Para podstawowa:

135 g/min

Para dodatkowa:

135 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5901750503559