166,66 

Żelazko Blaupunkt HSI801

Zadbane ubrania to nasz identyfikator w każdej sytuacji, dlatego warto aby urządzenie prasujące znalazło się w każdym domu. Żelazko Blaupunkt HSI801 to produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie skuteczności działania i niewysokiej ceny produktu. Moc omawianego modelu to aż 3000 Watt, co przekłada się na naprawdę szybkie nagrzewanie stopy i równomierne wytwarzanie pary. Moduł podstawowy wytwarza 45 g pary na minutę. Tryb boost to aż 140 g/min. Kilka użyć i usuniesz każde zagniecenie.

Blaupunkt HSI801 żelazko

Ceramiczna stopa w żelazku Blaupunkt HSI801 daje lekkie przesuwanie się po materiale, korzystnie wpływając na komfort i szybkość prasowania. Dodatkowo jest wysoce odporna na zarysowania i nie przyciąga zanieczyszczeń. Prasując nią, mamy tez pewność że tkaniny nie zostaną poplamione wodą. Funkcja anti-drip zawiera dedykowaną membranę, która dba o odpowiednie rozprowadzanie pary, zapobiegając kapaniu kropel na odzież.

Blaupunkt HSI801 żelazko parowe

Urządzenie wyróżnia się bardzo długim przewodem elektrycznym – o długości aż 3 m. Pozwala on na swobodne lawirowanie urządzeniem w trakcie prasowania, nawet gdy gniazdko elektryczne jest w dalszej odległości od deski do prasowania. Zbiornik na wodę to pojemność aż 380 ml. Dzięki temu wody wystarcza na długi czas pracy, bez potrzeby jej częstego dolewania. Bardzo praktyczna jest też funkcja anti-calc, która zapobiega zbieraniu się kamienia w komorze parowej i w kanalikach parowych.

Specyfikacja: Blaupunkt HSI801

Marka:

Blaupunkt

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

380 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901750504754