135,00 

Żelazko Black&Decker BXIR2402E

Z żelazkiem Black&Decker BXIR2002E banie o dobrą formę Twojej garderoby będzie o wiele prostsze! Model ten łączy w sobie wysoką moc 2400 Watt i sporą ilość pary – ciągły wyrzut wynosi 40 g/min, a dodatkowy 140g/min. Duża ilość pary wnika we włókna tkanin, rozluźniając ich strukturę. Ciepło stopy nadaje im gładkość i utrwala w nowej wyprostowanej formie, co przekłada się na solidne usuwanie zagnieceń.

Black&Decker BXIR2402E żelazko

Żelazko Black&Decker BXIR2002E umożliwia wybranie optymalnego strumienia pary, dopasowanego do rodzaju prasowanych tkanin. To samo jest z poziomem temperatury – dzięki obrotowemu pokrętłu łatwo ustawisz jak ciepła może być stopa. Możesz prasować tak jak chcesz, nie niszcząc tkanin. Bardzo praktyczna jest funkcja prasowania w pionie. Przyda Ci się gdy będziesz chciał usunąć nieprzyjemne zapachy, nadać puszystości falbankom lub wygładzić firany. Stopa jest stalowa i daje płynny poślizg po tkaninach. Dzięki temu prasowanie jest szybkie i łatwe. Dużo kanalików parowych dba o równomierne rozprowadzanie i wtłaczenie wyrzucanej pary w tkaninę. Funkcja AntiDrip dba aby z otworów wydostawała się tylko para, bez nawet najmniejszych kropelek wody, nawet prasując na najniższym poziomie temperatury. Funkcja ta odcina dopływ wody chroniąc Twoje ubrania. Funkcja samoczyszczenia pozwala na usunięcie osadów wapiennych z kanalików parowych, aby pozostały czyste przez długi czas. Brak osadów zapobiega wyrzucaniu resztek wapiennych na tkaniny podczas prasowania i gwarantuje wysoką higienę. Otwór wlewowy jest szeroki. Do uzupełnienia poziomu wody nie musisz używać dedykowanego dzbanuszka z wąskim dziubkiem.

Black&Decker BXIR2402E prasowanie

Praktyczny spryskiwacz pomoże Ci rozprawić się z najtrudniejszymi zagnieceniami. Kilka naciśnięć i tkanina będzie odpowiednio zwilżona, a przez to bardziej podatna na prostowanie włókien. Przezroczysty zbiornik na wodę pozwala monitorować jej poziom. Oznaczenie MAX ostrzega o osiągnięciu maksymalnej pojemności, której nie należy przekraczać aby nie przelać wody. Długi przewód elektryczny daje dużą swobodę ruchów podczas prasowania.

Specyfikacja: BlackDecker BXIR2402E

Marka:

Black & Decker

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

?

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8432406180079