194,99 

Parownica BEKO STM4116B

Idealne wsparcie zarówno w domu, jak i w podróży. Parownica BEKO STM4116B pozwala w wygodny, ale i szybki sposób pozbyć się delikatnych zagnieceń czy nieprzyjemnego zapachu, także z poduszek czy tapczanu. Beko wyposaża Cię w moc 1600W i wyrzut pary 25g/min, który dzięki specjalnemu przyciskowi zapewnia w prosty sposób rewelacyjne efekty. Sprzęt potrzebuje zaledwie 35 sekund, by być gotowym aby zapewnić efektywny wygląd Twoim ubraniom.

BEKO STM4116B nakładki

Steamer Beko STM4116B został wyposażony w pokaźny 230 ml zbiornik na wodę. Łatwo go wyciągniesz i napełnisz, a o braku wody poinformuje Cię specjalna ikonka na funkcjonalnym wyświetlaczu LCD. W zestawie znajdziesz dwie różne nakładki, dzięki którym poradzisz sobie z odświeżeniem każdego rodzaju tkaniny. Funkcjonalność urządzenia zwiększa możliwość używania go zarówno w pionie jak i w poziomie, a technologia podgrzewania ceramicznej płyty zapobiega kapaniu wody podczas prasowania. STM4116B sprawdzi się zarówno przy odświeżeniu plisowanej spódnicy jak i zimowego płaszcza. Nie musisz cały czas trzymać palca na przycisku wyrzutu pary, bo od czego masz blokadę? To świetne rozwiązanie zwłaszcza podczas dłuższego używania parownicy w pionie. Urządzenie przyda się także podczas urlopu. Strumień pary wyeliminuje z ubrań zapach tytoniu czy perfum i nada im świeży wygląd. Z tym produktem skutecznie pozbędziesz się także bakterii. Nie musisz już więc nastawiać prania na wysokie temperatury by mieć pewność, że ubrania Twojego dziecka są dla niego w pełni bezpieczne. Parownica Beko STM4116B jest niezwykle przydatna podczas codziennych prac domowych. Czyszczenie łóżek, kanap, foteli będzie znacznie prostsze i skuteczniejsze. Wyrzut pary usunie nieprzyjemne zapachy i zlikwiduje niebezpieczne roztocza. 2,5 metrowy kabel będzie wystarczający, by zadbać o nienaganny wygląd firan, rolet czy poduszek.

BEKO STM4116B timer

Ułatw sobie więc sprzątanie i miej pewność, że w Twoim domu jest czysto pod każdym względem. Beko jest intuitywnym urządzeniem. Nawet, jeśli zapomnisz wyłączyć go z prądu, pozostawiony w bezruchu przestanie pracować po ośmiu minutach. Jeśli cenisz sobie niskie zużycie prądu, to z pewnością Twoim ulubionym trybem będzie eko. Ten model jest też lekki i poręczny, zmieści się w walizce i pozwoli Ci szybko reagować na zagniecenia, nawet krótko przed wyjściem z domu. Ergonomiczny uchwyt i blokada wyrzutu pary dodatkowo ułatwiają nawet dłuższe korzystanie z tego urządzenia.

Specyfikacja: Beko STM4116B

Marka:

Beko

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

230 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8690842269578