214,99 

Żelazko Beko SIM5124M

Szukasz porządnego urządzenia do codziennego prasowania Twoich ubrań, które nie będzie wzmagać Twojej awersji przez wolne nagrzewanie się? Wybierz nowe, przyzwoite żelazko Beko FutureIron Premium SIM5124A. Model ten osiąga 2400 W mocy, przez to stopa osiąga ustawioną temperaturę w krótkim czasie, nawet jeżeli to ma być maksymalna wartość. Również z wytwarzanie pary nie ma problemu – w trybie ciągłym zagwarantowane masz 45g/min, a w turbo – aż 230 g/min.

Beko SIM5124M para

Żelazko Beko FutureIron Premium SIM5124M z opcją manualnego ustawiania temperatury za pomocą pokrętła pozwala na dokładne kontrolowanie ciepła stopy. Nie ma ryzyka ani przypalenia tkanin. Bardzo przydatny jest też spryskiwacz. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk kciukiem, aby urządzenie pokropiło tkaniny delikatną mgiełką, która ułatwi prostowanie zagnieceń. Funkcja prasowania w pionie umożliwia prasowanie ubrań i firanek bez konieczności rozkładania deski. Żelazko Beko FutureIron Premium SIM5124M ma stopę ceramiczną SoftGlide, która zwinnie sunie po różnych materiałach – grubym jeansie, jak i śliskiej satynie. Powłoka ta jest wysoce odporna na przypadkowe kontakty z metalowymi częściami garderoby, co oznacza, że nie ryzykujesz zarysowania jej. Otwory parowe blisko krawędzi stopy pozwalają na wtłaczanie pary już w pierwszym momencie przesunięcia stopy po materiale. Denerwują Cię brzydkie, białe lub brązowe ślady po kroplach wody na odzieży? Beko SIM5124M ma wbudowaną opcją samoczyszczenia. Co jakiś czas pod zwiększonym ciśnieniem jest wyrzucana para wodna, której moc powoduje odklejenie ewentualnych cząsteczek z wnętrza urządzenia i wydalenie ich na zewnątrz.

Beko SIM5124M stopa

Dodatkowa blokada kapania zamienia kropelki wody w parę, więc ochrania ubrania przed powstawaniem śladów i zacieków. Podświetlenie w pokrętle poinformuje Cię gdy ustawiona temperatura została osiągnięta i możesz rozpocząć prasowanie. W standardzie jest też funkcja automatycznego odłączania poboru prądu tzw. „strażak”. Dzięki temu urządzenie pozostawione w pozycji poziomej wyłączy się samoczynnie już po 30 sekundach, a w pozycji pionowej po 8 minutach. Dzięki temu masz zagwarantowane bezpieczeństwo przeciwpożarowe i oszczędność energii elektrycznej.

Specyfikacja: Beko SIM5124M Future Iron

Marka:

Beko

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842513725