1 118,43 

Generator pary Beko SteamXtra SGA8328B

Generator pary Beko SGA8328B sprawi, że polubisz prasowanie. Duży potencjał urządzenia dba o to, aby nawet najbardziej wymięte tkaniny szybko się prostowały, przynosząc Ci widoczne efekty. Ze wsparciem o mocy 2800 W, urządzenie jest w stanie wytworzyć ciśnienie 7.2 bara oraz w zależności od potrzeb 130 g lub do 450 g pary wodnej na minutę. Para ta przenika głęboko we włókna tkanin i łagodnie, ale skutecznie je wygładza. Stacja pary Beko SGA8328B zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością. Silny wyrzut pary i wysokie ciśnienie umożliwiają prasowanie w pionie.

Beko SGA8328B generator pary

Tkaniny nie potrzebują już dodatkowego wsparcia w postaci twardej, gładkiej deski, aby zyskały wygładzony, zadbany kształt. Również falbanki, których do tej pory i tak nie dało się idealnie wygładzić na desce, zyskają nową puszystość i ogładę. Sterowanie odbywa się za pomocą jednego kliku, gdzie do wyboru masz 5 różnych ustawień temperatury i intensywności pary i tryb SMART. Ceramiczna stopa pokryta opatentowanym tytanem SteamXtra umożliwia nie tylko solidną, równomierną dystrybucję pary, ale daje też doskonały poślizg i zwiększoną odporność na ścieranie. Takie parametry gwarantują, że stopa efektywnie posłuży przez wiele następnych lat. Blokada kapania pilnuje, aby ani jedna kropelka wody nie wydostała się na prasowane tkaniny, tylko czysta para. Duży, odłączany zbiornik o pojemności 1,8 l zapewnia długi czas pracy bez przerwy, bez konieczności częstego uzupełniania stanu wody. System anty-wapienny i opatentowana funkcja automatycznego odkamieniania Calc-Buster dba o jakość stosowanej wody. Jak na wyświetlaczu pojawi się monit informujący o zalecanym czyszczeniu, w szybki i łatwy sposób wyrzucisz zebrany w osobnym pojemniku osad wapienny.

Beko SGA8328B SteamXtra

Bardzo lekkie żelazko oraz długi przewód parowy 1,6 metra zapewniają pełną swobodę operowania. Praktyczny schowek na kabel zasilający z jednej strony i przewód parowy z drugiej, ułatwia przechowywanie i transport. Blokada transportowa zapobiegająca przypadkowemu zsunięciu żelazka ze stacji przy przenoszeniu.

Specyfikacja: Beko SGA8328B SteamXtra

Marka:

Beko

Moc:

2800 W

Ciśnienie:

7.2 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8690842256691