259,24 

Generator pary Beko GordonAria SGA6124D

Wygładzanie nierówności na tkaninach wywołuje u Ciebie zniecierpliwienie? Generator pary Beko GordonAria SGA6124D z mocą 2400 W i ciśnieniu o sile 5,8 barów bardzo szybko usunie wszystkie mankamenty na Twoich ubraniach. Dla szybszych rezultatów możesz zwilżać tkaninę parą w ilości 100g/min w opcji podstawowej lub 200g/min w opcji dodatkowej, dedykowanej dla szczególnie trudnych zagnieceń. Urządzenie jest gotowe do pracy po upływie 60 sekund od włączenia.

Beko SGA6124D

Cyfrowego wyświetlacz i moduł sterowania pozwala na szybkie przełączanie się między funkcjami. Stacja pary Beko GordonAria SGA6124D ma wbudowany tryb Smart, czyli automatyczne ustawienie temperatury stopy i ilości wyrzucanej pary. Urządzenie samo ustawi parametry pracy, a więc nie musisz się zastanawiać ani sprawdzać na metkach jaki poziom temperatury będzie odpowiedni. Tryb „eco” pomoże zmniejszyć zużycie energii, ale zachować dobrą skuteczność prasowania. Jeśli chcesz wyprasować firanki, wykorzystaj funkcję pionowego wyrzutu pary. Zapomnij o czasochłonnym i frustrującym przesuwaniu stopy po ubraniu przez kilka minut aby wyprostować tkaniny. Stopa SteamXtra ma ceramiczną powłokę. Nagrzewa się równomiernie i nie przypala nawet delikatnych materiałów. Jej zaletą jest także innowacyjne zaprojektowanie kanalików parowych, które powodują krzyżowanie się strumieni pary wodnej, przez co skuteczniej usuwają mankamenty na tkaninach. Beko SGA6124D ma odłączany, 1 litrowy zbiornik. Dzięki takiej dużej pojemności nie musisz co chwilę uzupełniać wody w zbiorniku podczas prasowania. Jest on zaprojektowany tak, aby pozwalać na wygodne nalewanie wody z kranu, bez jej rozlewania.

Beko SGA6124D stacja pary

Blokada kapania uniemożliwia niekontrolowane wyciekanie wody ze stopy. Model ten posiada system antywapienny. Automatyczne odkamienianie skutecznie zapobiega osadom z wody o wysokiej twardości. Blokada transportowa zapobiega przypadkowemu odczepieniu się stopy ze stacji podczas przenoszenia. Szybkie przełączenie zatrzasku na czubku stacji bazowej zapewni pełne bezpieczeństwo. Ułatwia to również przechowywanie urządzenia. Beko SGA6124D automatycznie wyłaczy się po 10 minutach w bezruchu. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla zapominalskich.

Specyfikacja: Beko SGA6124D GordonAria

Marka:

Beko

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.8 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8690842286582