119,92 

Żelazko Ariete Ultrastiri Travel 6224

Małe, a słodkie! Jeśli wybierasz się w podróż służbową lub upragnione wakacje, a chcesz aby Twoje ubrania były w nienagannym stanie, to weź ze sobą turystyczne żelazko Ariete 6224. Jego osiągi może nie są wyróżniające się ponad konkurencję, ale miniaturowe rozmiary i lekka waga wynagrodzi Ci wszystko! Wyrzut pary to 35 g/min, a moc urządzenia to 800 Watt. Idealne na odświeżanie i wygładzanie Twoich ubrań. W zależności od warunków, możesz korzystać z 2 różnych rodzajów napięcia (110/120V lub 220/240V).

Ariete 6224 stopa

Żelazko Ariete 6224 jest proste w obsłudze. Klasyczne pokrętło pomoże Ci ustawić preferowaną temperaturę stopy. Naciskając włącznik pod rączką uruchomisz wyrzut pary. Świetną cechą tak małego i taniego urządzenia do prasowania jest dostępna funkcja prasowania w pionie. Teraz możesz odświeżyć swoje garnitury lub spódniczki wiszące na wieszaku. Stopa żelazka ARIETE 6224 pokryta jest tefolonową powłoką nieprzywierającą. Dzięki temu masz pewność, że nie uszkodzi ona nawet delikatnych tkanin i nie spotka Ciebie niemiła niespodzianka na wyjeździe. Jej mały kształt pozwoli na łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc na ubraniach, takich kołnierzyk w eleganckiej koszuli, który musi być wygładzony idealnie. W zestawie jest też eleganckie etui i specjalna miarka do wlewania wody. Urządzenie niestety nie posiada systemu antykamiennego, a więc warto używać wody demineralizowanej, dostępnej np. na stacjach benzynowych. W zestawie jest też eleganckie etui i specjalna miarka do wlewania wody, która pomoże Ci uzupełnić stan wody bez rozlewania. Urocza zatyczka na otworze wlewowym dba o to, aby woda się nie wylała nawet podczas prasowania w pionie.

Ariete 6224 prasowanie

Żelazko Ariete 6224 Ultrastiri Travel to model, które perfekcyjnie sprawdzi się w podróży służbowej i wakacjach. Jest małe, poręczne i waży naprawdę niewiele. Dzięki temu masz pewność, że nie obciąży znacznie Twojego bagażu. Komfortowy uchwyt wygodnie trzyma się w dłoni, a dzięki opcji złożenia zajmie niewielką ilość miejsca w walizce. Kabel o długości 1,8 m pozwala na wygodne prasowani powstałych podczas drogi zagnieceń.

Specyfikacja: Ariete 6224 Ultrastiri Travel

Marka:

Ariete

Moc:

800 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

100 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8003705107915