Ariete 6224 Ultrastiri Travel

4.5

Expert ScoreCzytaj opinie

89,99 

Żelazko Ariete Ultrastiri Travel 6224

Małe, a słodkie! Jeśli wybierasz się w podróż służbową lub upragnione wakacje, a chcesz aby Twoje ubrania były w nienagannym stanie, to weź ze sobą turystyczne żelazko Ariete 6224. Jego osiągi może nie są wyróżniające się ponad konkurencję, ale miniaturowe rozmiary i lekka waga wynagrodzi Ci wszystko! Wyrzut pary to 35 g/min, a moc urządzenia to 800 Watt. Idealne na odświeżanie i wygładzanie Twoich ubrań. W zależności od warunków, możesz korzystać z 2 różnych rodzajów napięcia (110/120V lub 220/240V).

Ariete 6224 stopa

Żelazko Ariete 6224 jest proste w obsłudze. Klasyczne pokrętło pomoże Ci ustawić preferowaną temperaturę stopy. Naciskając włącznik pod rączką uruchomisz wyrzut pary. Świetną cechą tak małego i taniego urządzenia do prasowania jest dostępna funkcja prasowania w pionie. Teraz możesz odświeżyć swoje garnitury lub spódniczki wiszące na wieszaku

Ariete 6224 prasowanie

Stopa żelazka ARIETE 6224 pokryta jest tefolonową powłoką nieprzywierającą. Dzięki temu masz pewność, że nie uszkodzi ona nawet delikatnych tkanin i nie spotka Ciebie niemiła niespodzianka na wyjeździe. Jej mały kształt pozwoli na łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc na ubraniach, takich kołnierzyk w eleganckiej koszuli, który musi być wygładzony idealnie. W zestawie jest też eleganckie etui i specjalna miarka do wlewania wody.

Urządzenie niestety nie posiada systemu antykamiennego, a więc warto używać wody demineralizowanej, dostępnej np. na stacjach benzynowych. W zestawie jest też eleganckie etui i specjalna miarka do wlewania wody, która pomoże Ci uzupełnić stan wody bez rozlewania. Urocza zatyczka na otworze wlewowym dba o to, aby woda się nie wylała nawet podczas prasowania w pionie.

Żelazko Ariete 6224 Ultrastiri Travel to model, które perfekcyjnie sprawdzi się w podróży służbowej i wakacjach. Jest małe, poręczne i waży naprawdę niewiele. Dzięki temu masz pewność, że nie obciąży znacznie Twojego bagażu. Komfortowy uchwyt wygodnie trzyma się w dłoni, a dzięki opcji złożenia zajmie niewielką ilość miejsca w walizce. Kabel o długości 1,8 m pozwala na wygodne prasowani powstałych podczas drogi zagnieceń.

Specyfikacja: Ariete 6224 Ultrastiri Travel

Marka:

Ariete

Moc:

800 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

100 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8003705107915