399,00 

Generator pary Ariete Steam Power Easy 5571

W niewielkim generatorze pary Ariete 5571 Steam Power easy drzemią wielkie możliwości! Moc aż 2400 Watt i para na poziomie 120 gr/minutę z pomocniczym wyrzutem do 180g/min to połączenie zapewniające łatwe i skuteczne prasowanie. Szybko rozprawisz się z najbardziej wymagającymi tkaninami. Ubrania możesz prasować tylko z jednej strony. Para i tak przenika głęboko w materiał, wygładzając go i pozostawiając w zadbanym, schludnym stanie.

Ariete 5571 steam power Easy stacja pary

Manualna regulacja temperatury sprawia, że możesz prasować tak jak lubisz i mieć kontrolę nad delikatnymi tkaninami. Funkcja wyrzutu pary w pionie przyspiesza proces prasowania, bo nie potrzebujesz deski. W ten sposób wygładzisz też problematyczne elementy garderoby, jak rękawy marynarek, które ie powinny mieć kantów. Gorąca para wodna ma też działanie bakteriobójcze – dzięki niej pozbędziesz się niemiłych zapachów i do 99,9% bakterii z ubrań. Już nie musisz prać wszystkiego ponownie, by ubrania były świeże i zadbane. Stopa w Ariete 5571 jest ceramiczna. Jest twarda i trudno ją zarysować, nawet celowo. Harmonijnie rozprowadza parę i temperaturę, więc rozprostuje każdy pomięty materiał. Wokół otworów parowych są głębokie wyżłobienia, dzięki którym para jest wtłaczana w większe powierzchnie. Funkcja AntiDrip, czyli blokady kapania, żadna kropelka wody nie wypłynie na tkaniny i ich nie zabrudzi, nawet gdy stopa jest na najniższym poziomie temperatury. Niewielkie gabaryty nie oznaczają małego zbiornika na wodę. Model Ariete 5571 zmieści 1,8 litra wody, przez co masz zagwarantowane dopływ pary przez długi czas. Pojemnik możesz uzupełniać na dwa sposoby – odłączając go z ze stacji bazowej lub otwierając specjalną klapkę. Okresowe czyszczenie urządzenia znacząco wydłuży jego bezawaryjne użytkowanie oraz czystość garderoby, ponieważ ze stopy będzie się wydobywała jedynie czysta para, bez drobinek kamienia.

Ariete 5571 stopa

Okresowe czyszczenie urządzenia znacząco wydłuży jego bezawaryjne użytkowanie oraz czystość dla Twojej garderoby, ponieważ ze stopy będzie się wydobywała jedynie czysta para, bez drobinek kamienia. Ariete 5571 Steam Power Easy jest bardzo prosta w użyciu. Po podłączeniu do prądu stopa podgrzewa się prawie natychmiast i po krótkiej chwili jest gotowa do użycia. Dbając o bezpieczeństwo, model ten wyłączy się sam po 10 minutach bezczynności. Daje to jest gwarancję spokoju po wyjściu z domu i jest korzystne dla środowiska, obniżając pobór prądu. Przewód elektryczny ma 2 metry, więc swobodnie podłączysz go do każdego gniazdka w Twoim domu.

Specyfikacja: Ariete 5571 Steam Power Easy

Marka:

Ariete

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8003705118089