109,00 

Parownica Ariete Stiratrice Verticale 4167

Poręczna parownica ARIETE 4167 zapewni Ci pomoc przy odświeżaniu ubrań i wygładzaniu delikatnych zagnieceń. Ten gadżet nagrzewa się dosłownie w 30 sekund, skorzystasz więc z niego w każdej awaryjnej sytuacji. Będzie również niezawodnym przyjacielem, jeśli przed konferencją z walizki wyciągniesz pogniecioną koszulę. Urządzenie posiada moc 1200 W i wyrzut pary o sile 20g/min w trybie ciągłym i 36 g/min w trybie dodatkowym – wystarczy by odświeżyć ubrania i wyprasować mniejsze zagniecenia.

Ariete 4167 Steamer

Steamer Ariete 4167 przystosowany jest do szybkiego, ale też dłuższego działania. Zbiornik na wodę odznacza się pojemnością 260 ml, poradzisz sobie zarówno przy odświeżaniu zasłon czy eliminowaniu zagnieceń na ubraniach dzieci przed występem na akademii. Jest odłączany, więc w razie potrzeby szybko i wygodnie uzupełnisz go wodą. Urządzenie nie posiada blokady kapania, ale za to ma lampkę gotowości do pracy oraz działa zarówno w pionie, jak i w poziomie. Podstawową funkcją tego modelu jest wygładzanie zagnieceń, ale sprzęt wykorzystasz także do usuwania nieprzyjemnych zapachów również z mebli tapicerowanych. Opcja odświeżenia przydatna jest zwłaszcza przy sezonowej zmianie garderoby. Żakiety, swetry, czy kurtki, które długo wisiały w szafie, nie muszą już odwiedzać pralni. Domowe spa urządzisz im w domu. Para szybko wyeliminuje brzydki zapach i nada im lepszego wyglądu. Z parą też efektywnie pozbędziesz się wszędobylskich bakterii. Parownica Ariete 4167 jest poręczna i mała, dlatego przypomnij sobie o niej podczas sprzątania w domu.

Ariete 4167 zbiornink

Przy użyciu pary szybciej poradzisz sobie z odświeżeniem mebli, poduszek, narzut, ale i ciężkich zasłoń, których nie masz ochoty zbyt często ściągać. Napełnij zbiornik wodą, odczekaj 30 sekund i ciesz się sterylnym środowiskiem i przyjemnym zapachem w Twoim domu. Dwie nakładki do różnych tkanin i ergonomiczny kształt zapewniają Ci wygodne zastosowanie tego urządzenia na wszystkich rodzajach tkanin. Dzięki temu przyda się w domu, ale i na urlopie. Jest też idealnym rozwiązaniem, jeśli w Twoim domu nie ma już miejsca na stację parową, a standardowe żelazko zawodzi, zwłaszcza przy prasowaniu delikatniejszych tkanin lub trudnych wzorów – plis i falbanek.

Specyfikacja: Ariete 4167 Stiratrice Verticale

Marka:

Ariete

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8003705114784